Pompy ciepła, fotowoltaika i turbiny wiatrowe – Konin

Nasza firma EkoSolary świadczy usługi dotyczące systemów zarządzania energią odnawialną w Koninie. Specjalizujemy się w montażu paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i elektrowni wiatrowych przydomowych. Usługi obejmują także instalację oświetlenia ulicznego. Jeśli potrzebujesz firmy fotowoltaicznej, zapraszamy do współpracy. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość branży i potrzeb Klientów oraz stosowanie urządzeń znanych i cenionych producentów.

Konin – instalacje fotowoltaiczne dla domu

Zależy Ci na środowisku naturalnym i szukasz sposobów, dzięki którym staniesz się bardziej ekologiczny? Postaw na instalacje PV! Montowane przez nas systemy fotowoltaiczne pozwolą Ci ograniczyć ilość wytwarzanych gazów cieplarnianych. Panele słoneczne dają także korzyści ekonomiczne, ponieważ dzięki nim możesz w dużym stopniu zmniejszyć wydatki związane z rachunkami za energię elektryczną. Solary zwiększają też wartość nieruchomości i sprawiają, że jest ona ciekawsza dla potencjalnych nabywców.

Montaż fotowoltaiki dla domu w Koninie wymaga odpowiedniego zaplanowania. Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z tym zadaniem, zrobimy to za Ciebie! Dopasujemy ilość i moc paneli solarnych zgodnie z Twoimi potrzebami, a do tego wybierzemy właściwe miejsce do ich ustawienia. Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych na gruncie i dachach.

 

instalacja paneli fotowoltaicznych kalisz

Fotowoltaika dla biznesu

Prowadzisz własne przedsiębiorstwo i zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz ograniczyć wydatki? Jedną z najlepszych metod jest instalacja paneli fotowoltaicznych dla firm. Usługi w tym zakresie przeprowadzamy w Koninie i okolicy. Panele PV pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy, a jednocześnie poprawią wizerunek przedsiębiorstwa, ponieważ obecnie Klienci często zwracają uwagę na podejście firm do ekologii.

Zlecając nam montaż fotowoltaiki dla firm, możesz mieć pewność, że korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości komponentów. Używane przez nas ogniwa fotowoltaiczne, inwertery i inne elementy zapewniają maksymalną efektywność i wiele lat bezawaryjnej eksploatacji.

Pompy ciepła – montaż Konin

Szukasz efektywnych i ekologicznych sposobów na ogrzewanie domu? Ciekawym rozwiązaniem są domowe pompy ciepła. Dzięki tym urządzeniom możesz cieszyć się wysokim komfortem cieplnym niezależnie od pory roku i panujących warunków, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za ogrzewanie. Proponowane przez nas pompy ciepła Panasonic dla domu i firm sprawią, że nie będziesz przejmował się zewnętrznymi dostawcami czy awariami w elektrociepłowni.

montaż klimatyzacji

Serwis i naprawa pomp ciepła

Usługi naszej firmy obejmują przeglądy pomp ciepła w Koninie i okolicy. Jeśli zależy Ci na braku awarii tego systemu, zalecamy regularne sprawdzanie ich stanu technicznego. Wykrycie ewentualnej usterki na wczesnym etapie znacznie skraca czas jej usunięcia oraz zmniejsza koszty naprawy. Prowadzimy serwis pomp ciepła Panasonic, aczkolwiek jesteśmy w stanie sprawdzić urządzenia innych producentów.

Jeśli zauważyłeś, że Twój system nie działa prawidłowo, koniecznie wezwij doświadczonych fachowców. Niepokojące objawy mogą oznaczać poważniejszą awarię, a wtedy niezbędna jest naprawa pompy ciepła. Współpracując z EkoSolary, możesz być pewien, że usterka zostanie szybko zdiagnozowana i wyeliminowana, po czym dalej będziesz mógł cieszyć się własnym źródłem odnawialnej energii.

Turbiny wiatrowe przydomowe w Koninie

Chcesz pozyskiwać energię z więcej niż jednego źródła odnawialnego? Z nami jest to możliwe! Oprócz zakładania fotowoltaiki Klienci z Konina mogą liczyć również na montaż elektrowni wiatrowych przydomowych. To opcja, na którą decyduje się coraz większe grono osób, ponieważ stanowi doskonałe uzupełnienie dla systemu fotowoltaicznego. Turbiny wiatrowe domowe gwarantują wiele korzyści ekonomicznych i ekologicznych. Rozwiązanie to polecane jest w przypadku np. gospodarstw rolnych, obiektów użyteczności publicznej, a także przedsiębiorstw.

Montaż solarnych lamp ulicznych

Zajmujemy się instalacją oświetlenia ulicznego w Koninie i okolicy. Stosowane przez nas lampy solarne do prawidłowego działania nie wymagają zasilania z sieci energetycznej. Dzięki temu drogi są dobrze widoczne po zachodzie słońca nawet w sytuacji, gdy nie ma prądu. W ciągu dnia solarne lampy uliczne absorbują energię słoneczną, a następnie przekształcają ją w prąd i magazynują. Potem, w nocy lub dni pochmurne, kontroler określa jakość światła za pomocą czujników i w sytuacji, gdy jego poziom jest niski, uruchamia oświetlenie. Solarne lampy uliczne są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska naturalnego, ponieważ nie emitują gazów cieplarnianych. Ponadto są wygodne w użyciu – każdy element oświetlenia ulicznego działa automatycznie i jest gotowy do pracy od razu po zakończeniu prac montażowych.

Fachowa instalacja systemów zarządzania energią zieloną

Fotowoltaika i pompy ciepła od kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli gospodarstw domowych oraz przedsiębiorców. Wynika to z kilku powodów. Przede wszystkim te systemy zarządzania energią są najbardziej ekologiczne, ponieważ zaliczane są do źródeł odnawialnych i nie wytwarzają szkodliwych gazów cieplarnianych. Poza tym gwarantują duże oszczędności finansowe i niezależność energetyczną. Nie czekaj i już dziś umów się z nami na montaż paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła w Koninie.