O firmie

Firma Ekosolary zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym lamp ulicznych solarnych, kolektorów słonecznych, baterii słonecznych-fotowoltaika, turbin wiatrowych, pompa ciepła, oświetlenia domowego i przemysłowego LED.

Nasz zespół

Ireneusz

lampy solarne uliczne, monitoring sieci energetycznej

Dominik

fotowoltaika - doradztwo handlowe

Sylwester

fotowoltaika - doradztwo handlowe, projektowanie

Agnieszka

zarządzanie sprawami administracyjnymi

Wspólnie zrealizujemy Twoje słoneczne projekty

Przy realizacji inwestycji kładziemy głównie nacisk na niezawodność i wieloletnie bezawaryjne działanie montowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy przekonani, iż jest to klucz do sukcesu promowanych przez nas technologii oraz satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów na długie lata. Dlatego oferujemy rozwiązania wyłącznie na bazie produktów renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego projektu instalacyjnego – od pojedynczych systemów, po kompleksową realizację instalacji grzewczych i elektrycznych w budynkach mieszkalnych, firmach, gminach, kościołach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Każdy projekt traktowany jest przez naszą firmę indywidualnie i wykonywany jest w sposób najbardziej dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Oferujemy przy tym fachowe doradztwo w zakresie określenia tych potrzeb i możliwości jakie powinien spełniać produkt końcowy.

Prowadzimy bezpłatne konsultacje w domach, firmach, gminach, kościołach oraz przeprowadzamy naszych klientów przez całą procedurę dotacji

Nasi pracownicy – doradcy klienta, projektanci, instalatorzy oraz serwisanci są cały czas do dyspozycji Klienta, uczestniczą w ciągłych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę na temat produktów jak i instalacji solarnych i wiatrowych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy:

VENTUS ENERGIA, ul. Sarmacka 13/74, 02-972 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług

Kontakt