Shadow
Slider
A A A

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy:

logosolar

    SOLARTIME Sp. z o.o. której, siedziba znajduję się w Miłocinie 284 (36-062 Zaczernie),


logoventus

   VENTUS ENERGIA której, siedziba znajduje się 02-972 Warszawa ul. Sarmacka 13/74,

logoled

   LED LIGHTING POLAND Sp. z o.o. której, siedziba znajduje się 85-147 Bydgoszcz ul. Dąbrowa 62

               Firma Ekosolary zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym lamp ulicznych solarnych , kolektorów słonecznych, baterii słonecznych-fotowoltaika, turbin wiatrowych, pompa ciepła, oświetlenia domowego i przemysłowego  LED .

Wspólnie zrealizujemy Twoje słoneczne projekty.

            Przy realizacji inwestycji kładziemy głównie nacisk na niezawodność i wieloletnie bezawaryjne działanie montowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy przekonani, iż jest to klucz do sukcesu promowanych przez nas technologii oraz satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów na długie lata. Dlatego oferujemy rozwiązania wyłącznie na bazie produktów renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego projektu instalacyjnego – od pojedynczych systemów, po kompleksową realizację instalacji grzewczych i elektrycznych w budynkach mieszkalnych, firmach, gminach, kościołach oraz obiektach użyteczności publicznej.

          Każdy projekt traktowany jest przez naszą firmę indywidualnie i wykonywany jest w sposób najbardziej dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Oferujemy przy tym fachowe doradztwo w zakresie określenia tych potrzeb i możliwości jakie powinien spełniać produkt końcowy. Prowadzimy bezpłatne konsultacje w domach, firmach, gminach, kościołach oraz przeprowadzamy naszych klientów przez całą procedurę dotacji .

        Nasi pracownicy – doradcy klienta, projektanci, instalatorzy oraz serwisanci są cały czas do dyspozycji Klienta, uczestniczą w ciągłych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę na temat produktów jak i instalacji solarnych i wiatrowych .

                                             Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z usług profesjonalistów.